Kadromuz

ESER OZAN YILDIRIM Başhekim ESER OZAN YILDIRIM

Veteriner Hekim Eser Ozan YILDIRIM 1975 Adana doğumludur.Lise tahsilini Ankara Ayrancı Lisesinde bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesinde 1999 Yılında başarı ile mezun olmuştur. 2000-2002 Yılları arasında zorunlu askerlik hizmetini Gıda Kontrol Subayı olarak tamamladıktan sonra 2003 yılında DOST VETERİNER KLİNİĞİ 'ni kurmuştur.Halen Dost Veteriner Kliniğinde Sorumlu Hekim olarak görev yapmaktadır.

Mehmet Yıldız Veteriner Hekim Mehmet Yıldız

MEHMET YILDIZ Veteriner Hekim Mehmet Yıldız 1993 istanbul doğumludur. Lise tahsilini Füsun Yönder Anadolu Lisesinde bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesinde 2016 yılında dereceyle mezun olmuştur. 1 yıl İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi Sun'i Tohumlamada asistan öğrenci olarak çalışmıştır. Stajyerliğini İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalında yapmıştır. Dost Veteriner Kliniğinde Veteriner Hekim olarak görev yapmaktadır.

Okan Karataş Stajyer Veteriner Hekim Okan Karataş

OKAN KARATAŞ Stajyer Veteriner hekim Okan Karataş 1993 İstanbul doğumludur.Lise tahsilini İstanbul Osman Gazi lisesinde bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesine 2012 yılında başlamıştır.2016 yılında Dost Veteriner Klinliğinde çalışmaya başlamıştır.